.

.

Изградба Вилушка и Лажица за Деца - Изградба Прибор за Години - Деца Dinning Алатка Поставите Булдожер, Багер Лопата Деца Садови 3 Парче Сет Изградба Тематските Вилушка

Изградба Вилушка и Лажица за Деца - Изградба Прибор за Години - Деца Dinning Алатка Поставите Булдожер, Багер Лопата Деца Садови

Мислење на купувачите:

DEN 343.20
Износ
Залиха

【Децата Мек Зафат се Справи со】 : вечера садови е специјално дизајниран за мали раце, со мека, лесна-за-зафат се справи и многу издржливи. 【Архитектура Тематските Садови】 : деца dinning алатка во собата е архитектура-тематските комплет, кој вклучува Три-парче прибор за јадење x1. Интерактивна тема и светли бои се направи детска храна повеќе иновативни. 【Инспирира Децата да Јадат】 : Не грижете се за појадок, ручек или вечера!На садови може да им помогнат на децата да јадат повеќе, кои може да се користи за било кој оброк или ужинка. 【Безбедно Материјал】 : деца прибор за јадење се направени од издржлив, храна-безбедно и BPA-free пластични материјали, тоа е најбезбедно и практични садови со интересни теми и светли бои.Ние сме сигурни дека садови може да донесе деца нов јадење искуство.На прибор за јадење може да издржи грубост и со добра солза-отпор.Децата ќе се допаѓа!. 【Промовира Садови Уреден со Користење】 : автомобил садови прави деца години се забавуваат, и да ја промовира нивната независност, кога јадење.Опис : Децата мека рачка : На садови е специјално дизајниран за мали раце, дршката е мека и лесно да се одржи, и тоа е многу издржливи.Архитектура-тематските садови : деца јадење алатка за поставување е архитектура-тематските сет, вклучувајќи трактор и 2 вчитување лажици за да формираат група на садовите.Интерактивна теми и светли бои се направи детска храна повеќе иновативни.Мотивирате вашите деца да јадат-никогаш не се грижите за појадок, ручек или вечера повеќе.Садови може да им помогнат на децата да јадат повеќе и може да се користи за било кој оброк или ужинка.Safe материјали-детски прибор за на маса е направена од издржлив, храна-безбедно и BPA-free пластични материјали.Тоа е најбезбедно и повеќето практични садови со интересни теми и светли бои.Ние кои садови може да донесе сосема нов јадење искуство на децата.На садовите не е лесно да се скрши.Децата ќе го сакам it Promote чисти употреба на прибор за на маса : Автомобил садови им овозможува на децата и години да се забавуваат, и да ја промовира нивната независност, кога јадење.Материјал : храна одделение PP+TPE мека rubber Package Вклучува : Три-парче прибор за јадење x1.

Декларирани својства

Најдобри предлози