.

.

Топ Пакет Понуда Превозот Ознаки, Пред поврзани меѓу себе, 13 Вонредни, 5 3/4 x 2 7/8, Флуоресцентни Портокал (Пакет на 1000)

Топ Пакет Понуда Превозот Ознаки, Пред поврзани меѓу себе, 13 Вонредни, 5 3/4 x 2 7/8, Флуоресцентни Портокал (Пакет на 1000)

Мислење на купувачите:

DEN 1675.20
Износ
Залиха

Флуоресцентни светла ознаки побарувачката внимание!.Тагови функција 3/16" армирано, отпорни на абење окцето.Ознаки се јамка поврзани меѓу себе со 12", неполиран памук string.Дополнителни string достапни акции број G251.

Декларирани својства

Најдобри предлози