.

.

(1000pcs) 3/8-16 X 7, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Нишка, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови СЛОБОДНИ во САД

(1000pcs) 3/8-16 X 7, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Нишка, на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8), Бродови СЛОБОДНИ

Мислење на купувачите:

DEN 424.80
Износ
Залиха

3/8"-16 X 7".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Тема.stainless_steel_18-8. 3/8"-16 X 7", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Превоз Завртки, НИ Единици, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози