.

.

Maison d' Hermine Colmar Памук 1 Парче Кујна Престилка со Прилагодливи Вратот и Видливи Центар Џеб со Долги Врски за Жени Мажи | Готвач (27.50x31.50)

Maison d' Hermine Colmar Памук 1 Парче Кујна Престилка со Прилагодливи Вратот и Видливи Центар Џеб со Долги Врски за Жени Мажи

Мислење на купувачите:

DEN 1188.00
Износ
Залиха

100% Памук.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Престилка со долг појас врски и прилагодливи вратот рака.Нашата кујна престилка има џебови во центар, кој може да ви даде доволно место да се одржи скара лизга, рецепт, телефон итн.Изработени од 100% памук, секој престилка во оваа колекција е само како елегантна и шармантна тоа може да биде и носи духот на топлата сезона во artsy начин.Нашите производи се Дизајнирани во Европа и Направени во Индија.ГОЛЕМИНА : Нашата готвење престилки за жени мажи се направени од 100% памук, што одговара на великодушно.Секој престилка ширина е 27.50" и должина е 31.50".УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Оваа деликатна колекција е инспирирана од прекрасниот град на Colmar, во Североисточниот дел на Франција, исто така познат како " Мала Венеција.Со своите антички куќи и цвет-украси градот центар, оваа земја на вина е идиличната.На 'Colmar' колекција за "Maison d' Hermine' ја доловува суштината на овој живописен место со својот нежен цвет отпечатоци, кои планирам на бела памучна ткаенина.ПОВЕЌЕ намени : за Разлика од готвење, престилка дава голема заштита при користење на машина за миење садови, миење на кучиња или средување на дворот.Тоа е удобен за носење и има прилагодливи вратот рака, така да може да се избере совршена висина за вас.Откако ќе се направи, исплакнете или користете сапуница крпа за да се добие валкано соблече.ЛЕСНО CARE & ОДРЖУВАЊЕ : Машина за миење топло со слични бои, не кајгана, собори сува ниска и топло со железо ако е потребно.Maison d' Hermine носи благодатта и стил во вашиот дом, со широк спектар на убава кујна и табела лен.Специјализирана во областа на уникатни дизајни, кој живописни бои и интересни дезени, Maison d' Hermine е за сите прекрасни мотиви кои се ожени модерноста со стил.Нашата колекција се состои од различен сет на елегантни дизајни кои се рефлектираат на чиста класа на Европската култура и вистинската убавина на висок квалитет на изработка.Дизајниран во Европа и delicately страна се насликани со користење на акварел техники, секој производ во нашата колекција е едноставна радост, поддржана од страна на квалитетот на Maison d' Hermine.

Декларирани својства

Најдобри предлози