.

.

YOKOYAMA Валани Полите Presser Нога Hemmer Нога Поставен за Пејач, Брат, Janome Домашни Ниска месо тело Машина за Шиење, 3 ЕЕЗ (4/8 Инчен, 6/8 Инчен, 8/8 Инчи)

YOKOYAMA Валани Полите Presser Нога Hemmer Нога Поставен за Пејач, Брат, Janome Домашни Ниска месо тело Машина за Шиење, 3 ЕЕЗ (4/8

Мислење на купувачите:

DEN 95.76
Износ
Залиха

ГОЛЕМИНА : 3/8", 4/8", 5/8", 6/8", 7/8", 8/8".БОЈА : Како на сликата покажува, тие се сребрена металик.МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Трајни производи за долго време се користи.КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата валани hemmer presser нога е лесно да се инсталира & употреба.Тие се применуваат на повеќето од домаќинствата со ниски месо тело машини за шиење, што hemming & шиење задачи стане посмешно и полесно!.ПРИМЕНА : Широко се користат во облека и други проекти со лесни ткаенини.Бидат погодни за Пејач, Брат, Janome, Kenmore, Babylock, Elna, Тојота, Нов Дом, Едноставност и други ниски месо тело машини за шиење.

Декларирани својства

Најдобри предлози