.

.

SupplySource Автомобил Адаптер за Полнач Замена за Sylvania SDVD8706B SDVD8737 Преносни DVD Плеер

SupplySource Автомобил Адаптер за Полнач Замена за Sylvania SDVD8706B SDVD8737 Преносни DVD Плеер

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

✔БЕЗБЕДНОСТ : Снабдување со Извор на Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање .Полначи се сертифицирани со CE FCC итн. ✔МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ - Текст : 12 VDC Само / Текст Фреквенција : 50-60 Hz / Кабел Должина : 5 FT. ✔ЗАБЕЛЕШКА : Автомобил Моќ Конектор, е ВАШИНГТОН да DC, Не AC до ВАШИНГТОН.Бренд Нови, Високо Квалитетни Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат. ✔Автомобил Адаптер за Полнач Замена за Sylvania SDVD8706 B SDVD8737 Преносни DVD Плеер. ✔ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена повратна Етикета / 720 Дена во секое време Грижете се-Бесплатно Гаранција!Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.Supply Source Автомобил Адаптер за Полнач Замена за Sylvania SDVD8706 B SDVD8737 Преносни DVD Player Notice : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Декларирани својства

Најдобри предлози