.

.

Џорџ Џими Сет од 3 Мека рачно изработени Подароци Плетени Капчиња Шамија за Полнење Памук Предиво DIY потрошен материјал за Почетници, 28

Џорџ Џими Сет од 3 Мека рачно изработени Подароци Плетени Капчиња Шамија за Полнење Памук Предиво DIY потрошен материјал за Почетници,

Мислење на купувачите:

DEN 804.24
Износ
Залиха

Материјал : Памук предиво.Тежина : околу 175g/еез.Широк : за 5.2 mm(0.2").Посебно лесно за почетници да се работи за џемпери,капи,шалови и влечки, итн.Научат да капчиња шамија за себе или да го споделам како подарок!.Ве молиме да набавите доволни количини како боја многу може да варираат.Бродови од Хонг Конг.Оваа поврзана предиво се направени од памук.Тоа е совршена за домашни décor проекти.Посебно лесно за почетници да се работи за џемпери,капи,шалови и влечки, итн.Научат да капчиња шамија за себе или да го споделам како подарок!Тоа е брз, забава и модерен!Ве молиме да набавите доволни количини како боја многу може да варираат.

Декларирани својства

Најдобри предлози