.

.

2Pc Должина 100mm Месинг Шипки Нож се Справи со Занитвам Завртка Мозаик Pin Алатки Дијаметар 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 16mm 18mm 20mm

2Pc Должина 100mm Месинг Шипки Нож се Справи со Занитвам Завртка Мозаик Pin Алатки Дијаметар 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm

Мислење на купувачите:

DEN 712.80
Износ
Залиха

* Спецификација - Дијаметар од прибл. 1/2/3/4/5/6/8/10мм, Должина прибл. 100mm, пакет се вклучени 1pc месинг род. * Мазна површина - Овие месинг прачки имаат мазна површина.Дури и долгорочно складирање, месинг прачки се светло како нови. * Лесен за употреба - Добри механички својства, топла пластичност, ладна пластика, добро machinability.Тоа може да биде лесно лемење и brazed и обезбедува добра отпорност на корозија. * Апликација - Ова месинг круг род е погодна за DIY занаети, дома декорација, телекомуникациски, инженеринг, образование, статични модели, итн. * Најдобра услуга - Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Ако наидат на проблеми при користење на месинг прачки, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се препратат на нови една за вас или да ви даде целосна наплата.

Декларирани својства

Најдобри предлози