.

.

Реката Апаратот Се Повлече Рамна Боја Црна - Топ Копчиња 18 Во Должина Благодат Кол Современите Транзициони Бар Се Справи Со Кујна, Бања Кабинет Хардвер Салон, Купат?

Реката Апаратот Се Повлече Рамна Боја Црна - Топ Копчиња 18 Во Должина Благодат Кол Современите Транзициони Бар Се Справи Со Кујна,

Мислење на купувачите:

DEN 3664.56
Износ
Залиха

Дел# TK1019 BLK - Крај Должина - 18 1/2", Проекција - 2", Дебелина - 1/2", Центар-во-Центар - 18", Тежина - 1.4 унци, Материјално - Цинк Легура, Завртка Пакет - M5. Секој крај е богато и убаво стокмено за разлика може да се види.Секој раб, агол, а детал е посебно проверуваат и полиран.Цврста метална конструкција за долготрајна издржливост.Координатите со Врвот Копчиња преминат преку собирање.Вклучува ограничен живот производителот гаранција.Топ Копчиња нуди индустрија е најобемно линија на премиум квалитет кабинет, фиока, бања копчиња, повлекува и други хардвер, создаден за да одговараат на сите вкусови и стилови.Компанијата е широк избор на традиционални и модерни декоративни хардвер е резултат на креативен дизајн на персоналот и талентирани занаетчии.Секој Врвот Копчиња парче има нарачана квалитет изгледаат и се чувствуваат по прифатлива цена.Топ Копчиња е 1 лидер и 1 тренд-ги поставува стандардите за професионална декоративни хардвер индустрија.Реката Апаратот Се Повлече Рамна Боја Црна - Топ Копчиња 18" Во Должина Благодат Кол Современите Транзициони Бар Се Справи Со Кујна, Бања Кабинет Хардвер Салон Злато Бар Рачка Внатрешен Дизајн Живеење.Топ Копчиња TK1019 BLK Благодат Колекција во 18. (457mm) Брег Апаратот се Повлече, Рамни Црни.

Декларирани својства

Најдобри предлози