.

.

Женска Вистинска Кожа Ранец Лесни Патување Rucksack Перу Црна

Женска Вистинска Кожа Ранец Лесни Патување Rucksack Перу Црна

Мислење на купувачите:

DEN 4776.00
Износ
Залиха

Направени од ексклузивен еко-пријателски зеленчук пржен кожа.Прилагодливи назад ремени - Топ го зграби рачката Отстранлив адреса ознака и назад zip џеб.Постојат два предни џебови, zip околу џеб има две пенкало слотови, мобилни телефони и паричник џеб.Главната zip врвот на преградата има поместена таблета дел и посебна отвори складирање дел.Мерења - L : 31 x H : 40 x W : 16 cm.Минималистички и храбар стил оваа носат-сите ранец има навистина направени на беспрекорна стандард.Направени од ексклузивен еко-пријателски зеленчук пржен кожа.Се одликува со прилагодливи назад ремени, го дофати врвот рачка, отстранлив адреса ознака и назад zip џеб.Постојат два предни џебови, zip околу џеб има две пенкало слотови, мобилни телефони и паричник џеб.Главната zip врвот на преградата има поместена таблета дел и посебна отвори складирање дел.Мерења - L : 31 x H : 40 x W : 16 cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози