.

.

BIOWORLD Покемон Пастелни Kanto Почеток Целиот Печатење Ранец

BIOWORLD Покемон Пастелни Kanto Почеток Целиот Печатење Ранец

Мислење на купувачите:

DEN 1559.76
Износ
Залиха

Службен производ од Био светот.Симпатична и предмети.Совршена, како подарок за сите Покемон фанови.Нови и запечатено внатре во мало пакување.Прибл.Големина : 11"L x 5"W x 17.5"Х. Покемон е медиуми франшиза управувани од страна На Покемон Компанија, Јапонски конзорциумот помеѓу Nintendo, Игра Навивач, и Суштества.Додека франшиза авторски права е заедничка за сите три компании, Nintendo е единствен сопственик на трговската марка.

Декларирани својства

Најдобри предлози