.

.

На Север се Соочуваат Жените Recon, Минимални Темно Сива Хедер/Графит Виолетова, Една Големина

На Север се Соочуваат Жените Recon, Минимални Темно Сива Хедер/Графит Виолетова, Една Големина

Мислење на купувачите:

DEN 2374.80
Износ
Залиха

RECON КЛАСИЧЕН.Навремено ажурирање на иконите пак, Жените Recon сега карактеристики на светлина, жени-специфични суспензија, а растеглив скривам џеб, многу внатрешната организација и усвојувањето на Американската Chiropractic Асоцијација.FLEX НА ПРОПУСТЛИВИ ТЕХНОЛОГИЈА.На ажурирани жени-специфични Flex Vent суспензија систем е нагласено рамо ремени, заокружен задниот панел и бод линии за вкупно удобност.ВКУПНАТА ОРГАНИЗАЦИЈА.Две надворешни шише за вода џебови двоен како мулти-користете џебови.На предната страна на преградата има екстра поместена таблета ракав и поштенски џебови.Надворешен руно-наредени џеб продавници мали предмети или електроника.УДОБНО НОСЕЊЕ.За на училиште, патување или патување, овој ранец е на врвот рачка за лесно грабање и отстранлив половината појас за обичај се вклопуваат.На sternum рака со свирче тока додава дополнителна поддршка и безбедност.Рефлексивни детали ви помогне да издвоите.ТЕХНОЛОШКИ СПЕЦИФИКАЦИИ.Димензии : 10.8" x 7.5" x 18.9" (27.4 cm x 19.1 х 48 см).Лаптоп Ракав : 18" x 10.6" (45.7 cm x 26.9 cm).Јачина На Звук : 24 Литри.

Декларирани својства

Најдобри предлози