.

.

Travelon Потекло-Анти-Кражба-Daypack Ранец-SILVADUR Третирани, Driftwood, Една Големина

Travelon Потекло-Анти-Кражба-Daypack Ранец-SILVADUR Третирани, Driftwood, Една Големина

Мислење на купувачите:

DEN 1367.76
Износ
Залиха

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Направени од одржливи заверена рециклирани RPET материјал.Исполнет со Silvadur од страна на Du Pont, Интелигентни Антимикробна Заштита и е сертифициран за здравјето и за животната средина, безбедноста од страна на OEKO-TEX и BLUESIGN.Анти-Кражба систем за безбедност.Поместена ремени се обезбедени на задниот панел.Широк отворање внатрешни работи оддел вклучува поместена ракав за 14" лап-топ компјутери или таблети, а zippered џеб и се лизга џебови, како и на клучните клип.Поместена задниот панел и рамо ремени за удобно носење.Купето со организација панел.Два пред размавта џебови и задните помине низ рака за лизгачки над тркала торба рачки.Создаден за да се обезбеди секојдневниот војаџер со совршен торба.Смислено дизајниран од земјата нагоре за да го вклучите атрибути кои помагаат во секојдневниот патување.Потекло безвременски mountaineering стил нуди современата функционалност со исклучителна смисла за детали.Одржлив дизајн намалува нашата јаглерод стапало 45-50 отсто од пренасочување пластични шишиња од океаните и отпад потоци во некоја Потекло ранец.Уверение рециклиран материјал двојки на животниот век на вашата торба, што го прави полесен и поудобен да се носат.Интелигентни Silvadur Антимикробна заштита од страна на Du Pont е, исто така, животната средина и здравјето, безбедноста уверение.Се разгледа нашата 4-слој изградба вклучува кражба-бариера како дел на Потекло е патентиран Анти-Кражба Систем за Безбедност лесно се прави тоа најбезбедните торба за нашиот свет.Без оглед на вашата страст, без оглед на вашиот извршување Каде страст потребно за вас.Она што ќе донесе Потекло дава мир на умот да живеат вашиот активен начин на живот во потполност!.

Декларирани својства

Најдобри предлози