.

.

HUA АНГЕЛ Crossbody Прашка Торба за Мажи & Жени-Моден Градите Рамо Daypack Секојдневен Ранец за Патување Пешачење Салата

HUA АНГЕЛ Crossbody Прашка Торба за Мажи & Жени-Моден Градите Рамо Daypack Секојдневен Ранец за Патување Пешачење Салата

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

Сакате да стане трендсетер?Пакет на грбот!Рамо crossbody, градите торба, торба, без разлика кој вид на назад метод, ќе ви донесе удобно и пријатно чувство. 1 направете резервна zip џеб.Боја : Цвеќиња, лисја и лавра шема. ☞☞Универзална Прашка Торба : ткаенина на градите прашка торба е направен од густа полиестер.На рамо, рака е направен од дише и пот-отпорни ткаенини за ублажување на рамо притисок и да се направи да се чувствуваат комотно без да се грижиш за топли временски услови.Водоотпорен полиестер висок квалитет печатени ткаенини.Вие исто така може да пакет на предниот дел на градниот кош,прашка на едно рамо или crossbody.Име : Hua ангел Crossbody Прашка Торба за Мажи & Жени.Димензии : 29 х 13 cm x 47 см (11.Удобно, лесни и водоотпорен, да им се овозможи да патуваат колку што сакате, се отвори нов начин на живот, слободен избор!.Материјал : полиестер, Водоотпорен влакна.Можете лесно да управувате со вашите работи, додека пешачите, патуваат, качување или шопинг.Погоден за секојдневна, шопинг, пешачење, качување, да патуваат, да работат, фитнес, велосипедизам.За луѓе од различни возрасти и телесни типови.Тежина : 0.Две здрав куки на дното, кои може да се врши на два начини (лево или десно).Може да се задоволат потребите на повеќе корисници.Се препорачува причина : Случајни, Бизнис, Отворено.Удобно, лесни и водоотпорен, да им се овозможи да патуваат колку што сакате, се отвори нов начин на живот, слободен избор!.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ☞☞Shoulder Backpack Големина : 11. ☞☞Практичност на Crossbody Ранец : Модерен прашка торба за статистика, образование,бизнис,патување,пешачење возење Велосипед, Фитнес, а други отворено прилики.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Идеален за секојдневна употреба како Гласник Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Градите Торба / Патна Торба / Прашка Ранец / Спортска Торба / Јога Торба / Бебешка торба /Работа или Бизнис торба.Анти-кражба патент дизајн на торба, погодно за ставање вредности.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија. ☞☞Голем капацитет Секојдневен Daypack : може да се одржи МНОГУ нешта, 4 џебови, вклучувајќи 1 главниот џеб (i Pad, облека, книги, медицински и камера); 1 предниот џеб (лаптоп, крпа, козметика, ); 1 задниот џеб (паричник , мобилен телефон, клуч,приклучок за слушалки); 1 страна џеб (чадор/шише за вода). 1 страна џеб.Прилагодливи рамо ремени од 26.Совршен за возрасни и деца, унисекс, тинејџерите, девојки, момчиња, мажи, жени, мајки.

Декларирани својства

Најдобри предлози