.

.

LULULEMON Сите Часа Ранец

LULULEMON Сите Часа Ранец

Мислење на купувачите:

DEN 774.72
Износ
Залиха

Наменета за : движење.Лаптоп за складирање : Надворешноста поместена џеб се вклопува во 15" лаптоп.Шише за вода џеб : Брз пристап надворешен џеб се вклопува во шише за вода.Вентилација : главната преграда е вентилирани така можете да скривам вашиот испотени опрема и нека се дише.Димензии : 30.5 cm x 14cm x 46.5 cm (12" x 5.7" x 18.2"); Јачина : 27 L.Дојде до класа во flash со овој ранец, дизајниран со компресија ремени да се одржи работи down Fabric е вода-отвратителен и лесно да се избрише чисти.

Декларирани својства

Најдобри предлози