.

.

Црвена Лисица Селски Кабината Ранец За Жени Мажи Лесни Мода Ранец Патување Колеџ Daypack Работа Bookbag

Црвена Лисица Селски Кабината Ранец За Жени Мажи Лесни Мода Ранец Патување Колеџ Daypack Работа Bookbag

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

Мал Ранец Големина : 12 X 6 X 16.5 Инчен, Мала Тежина, Симпатична Ранец Чанта Е Направен Од Високо-Густина Twill Композитни Ткаенина, Која Е Силна, Носат-Отпорни, И Солза-Отпорни.Структура На Tote Ранец, Торба Има Голем Главниот Џеб Со Преграда И Патент Џеб Внатре.Постои Patch Џеб На Секоја Страна.Средно Патент Џеб На Предната Страна.Постои Тока За Одредување На Рамо, Рака.Мултифункционален Ранец - Оваа Мини Bookbag Е Совршен Објект За Секоја Сезона Сите Годината.Мал Ранец Чанта Може Да Биде Исто Така Се Користи Како Торба Или Crossbody Торба.Тоа Што Има Прилагодливи Рамо, Рака Која Може Да Ги Задоволи Потреби Со Различни Стилови И Прилики.Класичен И Издржливи Bookbag - Стилски Ранци Чанта Може Лесно Да Одговара На Било Какви Повод И Облека.Ранци Се Идеални За Секојдневна, Слободно Сали, Шопинг, Датира, Партии, Пешачење, Џогирање, Качување, Патување, И Патување.Одговара На Вашите Потреби И Патување Лесно.Најдобар Подарок - Овој Практичен И Прекрасна Чанта во Чантата, исто Така, Е Добар Избор Како Подарок За Пријатели, Мајка, Сопруга, Сестра, Ќерки И Девојка За на Училиште, Роденден, Денот на Мајката, Божик, Нова Година, ноќта на Вештерките И Други Манифестации.Можете Дури Да Го Користите Ранец Како Подарок Торба Со Други Предмети Внатре За Импресивен Двојно Присутни.Жените Девојки Мини Ранец Мода Обичните Кожа Патување Daypacks Bag Multi Џебови : 1 Главни Капацитет На Кеса(За A4 Книги/ Ipad/ Лаптоп(До 14 Инчи) И Други Студент Работи/ Облека/Cosmetics/Кармин И Други Секојдневни Работи)1 Внатрешниот Патент Џеб(За Пари/ Видиме И Некои Вредности)2 Отворете Внатрешните Џебови(За Моќ Банка/ Видиме/ Кармин/ Слушалки/ Полначи)1 Пред Zip Џеб(За Клучеви/ Ткиво/ Моливи/ Маркер/ Scosmetics/ Кармин/ Пари/ Видиме/ Слушалки/ Полначи/ Закуски)2 Страни Џебови(За Шише За Вода / Чадор)Е Применливо Прилики : Активности На Отворено, На Патување, На Шопинг, За Работа, За Секојдневна Употреба.Лесни Ранец Патна Торба Е Погодна За Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Деца, Тинејџери.Нашата Услуга Гаранција : Ако Имате Било Какви Прашања, Предлози, Прашања Или Проблеми.Ве Молиме Да Ни Кажете, Ние Ќе Ви Одговори Што Во Рок Од 24 Часа И Да Го Решат Проблемот Што Е Можно Поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози