.

.

Прашка Торба Крст на Градите Daypack на FunQAQ Слободно Рамо Ранец со Прилагодливи Соочи Рака и Розова Ориентални Tracery Шема за Мажи Жени да Спорт Качување

Прашка Торба Крст на Градите Daypack на FunQAQ Слободно Рамо Ранец со Прилагодливи Соочи Рака и Розова Ориентални Tracery Шема за

Мислење на купувачите:

DEN 551.76
Износ
Залиха

【Издржлив Материјал】- Fun QAQ Прашка Торба е направен од високо-густина twill композитни крпа која е силна, погоден за носене, и солза-отпорни. 【Удобно Дизајн】- Fun QAQ Крст на Градите Daypack усвојува на ергономски radian дизајн.Подвижните памук рамо, рака е дише и удобен за вашата рамо, така што ќе нема да се уморни. 【Разумен Прегради】- На внатрешна компјутер mezzanine може да се одржи на IPAD.Главната џеб може да се одржи камера, облека, книги или списанија.Пред патент џеб може да се одржи вашиот мобилен паричник копчиња, итн.Чадори или шише за вода можат да бидат ставени во странични џебови. 【Идеален Подарок】- Оваа мода рамо ранец е совршен за секојдневна работа, повремени патување, или салата.Различни модели и теми те направи уникатна личност. 【Услуги на клиентите】- Ако имате било квалитетот проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши ефикасно.Сите се користи едноставно и удобно производи е секогаш во срцето на се што работиме.Ние започна со дизајнирање на Fun QAQ Прашка Торба и постојано се стремиме да се подобри и зголеми со додавање на повеќе производи.Нашата приказна продолжува како нашите производи да станат уште повеќе популарна поради вешт craftwork и употреба на високо-квалитетни материјали.Сме го направиле тоа, нашата мисија никогаш да не принос до несовршеност.Како секојдневен crossbody градите торба, оваа мода ранец е совршен за луѓето кои одат на вежба, слободно време за патување, отворено патуваат и да одат на работа.Тоа е удобен за вашата посета и создава страст за вашиот живот.★Додатоци Структура★◆ранец има голем капацитет главниот џеб◆внатрешната ПОДЛОГА џеб◆отворен простор ◆пред патент џеб◆2 печ џебовите на страната★Перење инструкции★◆препорачливо е да се мијат со рака и се исуши природно.Ве молиме не кајгана и замав сува.★Посебна Забелешка★◆Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.

Декларирани својства

Најдобри предлози