.

.

Kipling Град Пакет Мал Ранец Динамичен Златица

Kipling Град Пакет Мал Ранец Динамичен Златица

Мислење на купувачите:

DEN 2159.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Најлон.Димензии : 10.75"L x 13.25"H x 7.5"D. Тежина : 1.04 lbs.Јачина на звук : 13 Л Две страни товар џебови.Градот Пак Мала е тренди малку ранец вашата гардероба потреби.Тоа ќе ги собере сите на вашиот најважен и го прави идеален за секојдневна ранец.

Декларирани својства

Најдобри предлози