.

.

Хемиски Отпорни на Електрична Тапан Пумпа | Телескопски 15 Литри на 55 Литри Тапан Пумпа | 4.2 GPM

Хемиски Отпорни на Електрична Тапан Пумпа | Телескопски 15 Литри на 55 Литри Тапан Пумпа | 4.2 GPM

Мислење на купувачите:

DEN 1183.44
Износ
Залиха

Трансфер До 4.2 Литри во Минута или 16 Литри на Минута - Извор на Енергија : AC 110 V.Телескопски Доводната Цевка : 1.9 FT да 2.8 FT или 575mm да 865mm - Празнење Цевка Должина на 6.6 FT.Апликации : Метанол, Етанол, ДЕФИНИЦИЈА, Не-Chlorinated Кочница Почиста, Шофершајбната за Миење Течности & Non-Вода за пиење.Дизајниран за 15 Литри на 55 Литри Тапан Буриња, Поддржан од 1 Година од Производителот Гаранција.Проток Контрола на Млазницата за прецизна контрола на протокот, Едноставно флип на Прекинувач и Стискаш на Млазницата.

Декларирани својства

Најдобри предлози