.

.

Groz 44134 Челик Безбедност Пумпа за употреба со 15-55 Галон Тапани

Groz 44134 Челик Безбедност Пумпа за употреба со 15-55 Галон Тапани

Мислење на купувачите:

DEN 2366.40
Износ
Залиха

Челичната Конструкција.За користење со Запалива & Запаливи Медиуми.Вграден-Во Внатрешната Пламен Arrestor спречува пламен flashback.Тешки сврзување & заземјување жици се спречи опасни статички набој.Погоден за 15-55 Gal Тапани.GROZ 44134 Рака Управувана Безбедност Челик Тапан Пумпа.Челичната конструкција.За користење со запалива & Запаливи медиуми.Вграден-во внатрешната пламен arrestor спречува пламен flashback.

Декларирани својства

Најдобри предлози