.

.

DII Двојна Лента Готвач Кујна за Готвење & Печење Собирање, Пан Справи со Сет, 6x3, Штала Црвена, 3 Дел

DII Двојна Лента Готвач Кујна за Готвење & Печење Собирање, Пан Справи со Сет, 6x3, Штала Црвена, 3 Дел

Мислење на купувачите:

DEN 1072.80
Износ
Залиха

100% Памук.Увезени. 100-Процентно памучна ткаенина, машина за миење со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниска, не кајгана или да ја стартувате преку жешка фен.Топлина отпорни што ќе ви овозможи безбедно да се одржи или отстрани топла садови од печка и фурна да се заштити вашите раце.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР СО МНОГУ БОИ : Овие лесно грижи се справи со носителите дојде со повеќе бои, совршени за денот на Мајката, празници, housewarming и водителка подароци.DII нуди прекрасен кујна постелнина, вклучувајќи dishtowels, dishcloths, престилки, potholders, фурна mitts, и повеќе, да се истражуваат други збирки едноставно кликнете на линкот на врвот на страницата.ПОВЕЌЕ DII КУЈНА ПАН СПРАВИ со РАКАВ OPTIONS - DII нуди прекрасен Кујна Постелнина, вклучувајќи dishtowels, сад облека, престилки, potholders и рерна mitts, но за повеќе опции за пребарување : DII Престилки или кликнете на DII линкот на врвот на страницата за да истражуваат другите наши колекција.DII нуди целосна збирки на тренд врз основа дизајни, со што ќе се свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи, за секоја сезона.Нека DII производи стане значаен дел од вашиот живот.DII има преземено основните кујна essentials и ги претвораше на рецка, овие функционални парчиња мора во секое домаќинство.Додадете малку забава за вашата кујна дали тоа да биде професионална бизнис, локалните угостителство продавница или во вашиот дом, каде што се мајстор готвач!DII нуди повеќе бои на нивните престилки, кујнски сетови, фурна mitts и potholders.Дизајн Увоз, DII, е создател на модерен, забава, и функционална кујна текстил, табела постелнина, подароци, и украсни додатоци за домот.

Декларирани својства

Најдобри предлози