.

.

CUSHYSTORE Платно Тенџере Носителот Рерна Влошки Potholders за Готвење Кујна 7.75, 2 Пакети (Прекрасна Егзотични Цвет)

CUSHYSTORE Платно Тенџере Носителот Рерна Влошки Potholders за Готвење Кујна 7.75, 2 Пакети (Прекрасна Егзотични Цвет)

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Тенџере на Носителите на Плоштадот Quilted Платно полиестер Ткаенини влакна лист внатре. ♥ СОВРШЕН за да имате во вашата кујна и да биде подарок за некој кој љубов за готвење.РОЗОВА БОЈА Е КЛАСИЧНА, со флорални шема.ГОЛЕМИНА : 7.75x7.75 Инчи approximaely, КОЛИЧИНА : 2 парчиња.КЛИКНЕТЕ НА ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА.

Декларирани својства

Најдобри предлози