.

.

RUINI Полиестер Бебе Moana Позадина Лето Море Сина Вода Фотографија Позадина Бебе Туш Партија Табела Декорација 8x6FT

RUINI Полиестер Бебе Moana Позадина Лето Море Сина Вода Фотографија Позадина Бебе Туш Партија Табела Декорација 8x6FT

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Материјал : Econ Полиестер; Големина : 8x6ft(240cm x 180cm).Висока резолуција и квалитет Перат и Мека.Повод : Може да се користи како tablecloth, позадина, завеса, позадина за фото студио, игра куќа, playroom и на секој клуб настан.Погоден за студио, клуб, настан или насловна фотографија, убава, разновиден позадина и уметничко дело, материјали од висок квалитет на платно, дигитални позадина со светла боја, богата обрасци, се реални.силен, трае носат, јасно вон-отсјај, итн.Како што се виткање испорака, не може да биде мала количина на браздата проблеми, ве молиме да се разбере, ви благодарам!!!.Материјал : Econ Полиестер.Карактеристики : Живописни бои, остри линии и јасна слика.Дава елегантен изглед и свиленкаста мека на допир!За : Може да се користи како tablecloth, позадина, завеса, позадина за фото студио, игра куќа, playroom и на секој клуб настан.Белешки : 1. Сите позадина ќе ја испрати од укината,бидејќи според владеењето на поштата, должината на објектот не може да биде повеќе од 1.2 м.Па ние мора да испраќате објекти од укината.Подолу е начините да се отстранат набори. 1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. 2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 2.Сите полиестер потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел.Се справи време е 2 дена. 3.Обичај позадина да ни ги испратите вашите детални сопствени информации преку порака.Ние ќе ви испратиме потврда за да потврдите.Кога сè е во ред, ќе добиете линк за да се одржи редот.

Декларирани својства

Најдобри предлози