.

.

Mocsicka Слаткарница за сладолед Позадина 7x5ft Винил сладолед Тема Среќен Роденден Фото Кабина Backdrops 1-ви Роденден Бонбони Табела Банер Фотографија Позадина

Mocsicka Слаткарница за сладолед Позадина 7x5ft Винил сладолед Тема Среќен Роденден Фото Кабина Backdrops 1-ви Роденден Бонбони Табела

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

★【Бренд】 - Mocsicka,НИ Бренд.Професионален Дизајниран Фотографија Позадина.Ако Ви Треба Обичај Позадина или Банерот,ве Молиме Контактирајте со Нас. ★【Материјал】 - Висок квалитет на Винил Позадина.Лесни,Издржлив,Лесен за Складирање и за Носење. ★【Големина】 - 7(Ширина)х5(Висина)ft / (220x150cm), Лесна, Ако ви треба поголем големина, ве молиме контактирајте со нас. ★【Зошто Да Го Одберете Нас?】 - Илјадници Идеи Услуги,Убави Слики Дизајнер,Професионална Позадина Производителот,Сигурен Деловен Партнер. ★【Широко се Користи】 - кои се Применуваат во сладолед Роденден,Бебе Туш Настан,Свадба Декорација,Новороденче,Дипломирањето,Производ на Снимањето,Фотографија Студио,Професионален Човечки Портрет,Сите Видови на Ситуации. ★Производ Параметри : 1.Позадина 1 x 2.Материјал : Тенок Винил Материјал 3.Производ Големина : 7(Ширина) x 5(Висина)ft / 220 x 150cm 4.Пакет Големина : 20x20x3cm 5.Пакет Тежина : 340g / 0.75 Ib ★Карактеристики на Производот : 1.Висока-резолуција дигитален принт со око-фаќање на детали и lifelike бои. 2.Производот е лесен и лесно да се носат. 3.Винил крпа не се перат.Ве молиме користете влажна крпа избришете го дамка. 4.Производот е отпечатен од страна на инк-џет дигитален печатач и сликата е многу добар. ★За Користење : 1.Со користење на фотографија позадина стојат, клипови и светлина, на слика се подобри. 2.За семејна фотографија, Користење на лента да се држиме позадина на ѕидот. 3.Подобро е да се задржи некои од далечина, кога ќе се земе слики. ★Прилагодено Дизајн Позадина : прв Чекор : да ми Кажете ја вашата идеја преку е-маил.Чекор Два : Нашите професионални дизајнери дизајн за вашата идеја за вас.Чекор Три : Испратите примерок за да можете да потврдите дали тоа може да се произведува.Чекор Четири : Вие нарачката и плаќањето.Чекор Пет : Нашата фабрика се произведува и превозот.Ви благодарам многу за купување или измената на производи што треба во Mocsicka, со нетрпение очекувам да на вашето следно купување!.

Декларирани својства

Најдобри предлози