.

.

AOFOTO 7x5ft Сецкани Дрва Наредени Позадина за Фотографија Селски Велигден Гроздобер Дрва Позадина Firewood Дневник Куп Граѓа Фото Студио Реквизити Возрасни Дете Момче Уме

AOFOTO 7x5ft Сецкани Дрва Наредени Позадина за Фотографија Селски Велигден Гроздобер Дрва Позадина Firewood Дневник Куп Граѓа Фото

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

Материјал : тенок винил, мала тежина и тоа може да биде укината и преносни; Висока резолуција и квалитет, не е лесно да исчезнат (ве Молиме не го стави во директна сончева светлина).И вашиот предлог ќе ни се направи подобро, да ви се повеќе задоволни.Лесно да се откажам straightly или природно.

Декларирани својства

Најдобри предлози