.

.

OERJU 8x6ft Дрвена Полица Позадина Bookcase Позадина Зум Состанок Позадина учебници Колекција Студија Соба Библиотека Фотографија Позадина Онлајн Класа Оркестарот Настав

OERJU 8x6ft Дрвена Полица Позадина Bookcase Позадина Зум Состанок Позадина учебници Колекција Студија Соба Библиотека Фотографија

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

1,Големина : 8x6ft/2.5 m(ширина)*1.8 m(Висина);. 2,Материјал : Тенок Винил која има Лесни,Изработени од Високо Квалитетен материјал,тоа може да биде укината и преносни & издржлив,лесен за носење. 3,Ефект : Компјутер Печатени,на стока е отсјај слободен, но обезбедува живописни бои и тоа му дава совршен фотографии Поради висока Резолуција,ве Молиме да ја прилагодите осветлување додека снимањето. 4,Повод : таа е погодна за фотографија дома,студиа и настани,семеен собир,свадба,матурска и Клубови и училишта,Совршен за сите видови на партии,Роденден и новороденче Деца и Возрасни,Видео Одлуки ,Дома декорација позадина,завеса,tablecloth и така натаму. 5,ве Молиме Имајте предвид,Поради поштата големина ограничувања,позадина треба да биде укината за превозот,што може да биде мала набори,ве молиме железо задната површина со пареа железо ако е потребно.Детали information Size : 8x6ft/2.5 m(ширина)*1.8 m(Висина)Материјал : Винил,мала тежина,лесен за употреба и carry Color : како слика shows Features : мала Тежина,Преносни и издржливи,Висока резолуција,не-рефлективен,не перат,но може да се брис со вода.Употреба : Секое фотографија за Возрасни, Деца, Бебе, Забава, Одмор, Активности,за Работа,за Свадба, Добивање Заедно Повод Дипломирањето, бебето тушеви,училиште proms,булчински тушеви,фестивали празнување,настапи Background We Понудиме Кориснички Servie,ве молиме контактирајте со нас преку порака или e-mail, ако треба различна големина или шема на backdrops Tips : објектот ќе биде испратена укината поради поштата големина ограничувања,должината на објектот не може да биде повеќе од 1.2 м,па така не може да биде мала Навремено,1,Ве молиме да го промовираме до цврсто со еден цилиндар по неколку дена,тоа ќе биде добро,2,Можете да железо задната површина со пареа железо,но не и сува железо,и не железо предната површина.3,Истегнување и се стега тоа цврсто и да се откажам тоа Вертикално или Хоризонтално,тоа ќе биде во ред повторно по околу 4-6 дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози