.

.

WHYA Отворено IP42 Водоотпорен Градина Столб Светлина Акрилик Фенер Мини Модерна Едноставна Метал Алуминиум Пост Светла Вратата Двор Парк Декоративни Колона Светилк?

WHYA Отворено IP42 Водоотпорен Градина Столб Светлина Акрилик Фенер Мини Модерна Едноставна Метал Алуминиум Пост Светла Вратата Двор

Мислење на купувачите:

DEN 1790.40
Износ
Залиха

-Оваа модерна креативни колона светилки е направен од висок квалитет на алуминиум и акрилни, креативни водоотпорен дизајн е направена со мноштво на изработка, текстурата е силен и физички. -Ние се фокусираме на колона предните светла за многу години, исклучителна цртање процес, и деталите на светилки се таписерии, лесно да го инсталирате, пакетот ги содржи потребните завртки и можете да го инсталирате на ѕид светлина себе. -Извор на светлина : E27 Сијалица(не се вклучуваат), Крушка тип : LED, watts по вати : минимум 51 W, максимална 60 W, мека светлина и не отсјај. -Оваа колумна предните светла комбинира стилски стил со модерна личност стил, со одржување на подобрување на процесот кој го носи креативна декорација на вашата градина, двор, порта и други места каде што ви треба извор на светлина. -Ако не сте задоволни со производот,може да се применува за целосна наплата во рок од 30 дена, и ако има било каков проблем на производот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Бренд : WHYAProduct Име : Колона Lights Light тело материјал : Aluminum Shade главен материјал : Acrylic Color : Black Size(се однесува на големина на слика) : 11*11*21cm(должина * ширина * висина)Процес : Plating Light код тип : E27 сијалица(не се вклучуваат)Моќност : 0 W -60 W (inclusive)Напон : 110 V (inclusive) ~240 V (inclusive)Зрачење област : 5㎡-10㎡Број на извори на светло : 1 Applicable простор : Градина, двор, порта и др.Стил : Модерна Simple Package includes1 × Колона Светлина.

Декларирани својства

Најдобри предлози