.

.

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор Watecolor Естетски Пеперутка, 19.3x11.8x15.9 Во

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор Watecolor Естетски

Мислење на купувачите:

DEN 911.52
Износ
Залиха

ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.), Децата Играчки, Итн.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.Оваа Добар-Потрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.9, Околу 60 L.Голем капацитет : 19.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози