.

.

Qilmy Големи Перење Кошница Расклопна Облека Забавува, Водоотпорен бебе соба за Складирање Бин со Рачка Облека Кошеви за Спални Бања, Изгрејсонце Рипка во Морето Шиш?

Qilmy Големи Перење Кошница Расклопна Облека Забавува, Водоотпорен бебе соба за Складирање Бин со Рачка Облека Кошеви за Спални Бања,

Мислење на купувачите:

DEN 295.20
Износ
Залиха

ГОЛЕМ ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА ГОЛЕМИНА : 12.6" x 11" x 22.7", пространа соба за да ги чувате многу валкана облека, играчки, чевли, книги, крпи, чорапи, итн.ИЗДРЖЛИВИ ОБЛЕКА ЗАБАВУВА МАТЕРИЈАЛ : големите складирање кошница се направени од Водоотпорен Оксфорд, и црна ЈП Обложување поставата.На дното додавање на ЈП одбор е поддршка и задржете го попречи е форма.Исто така, тоа е Количка, лесно да се биде мала големина кога не ви е потребна.ПРЕНОСНИ ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ : Не е здрав но сепак мека рачка на оваа градинка перење попречи да направи да се чувствуваме удобно земи и го носат околу.Вие не ќе се соочи со сечење на раце/раце зафат било подолго.ФУНКЦИОНАЛНА КОШНИЦА ЗАБАВУВА ЗА ДОМА : Овој сестран облека перење попречи е погоден за ставање во бања, спална соба, детска соба да се организира крпи, играчки, валкана облека и така натаму.Совршен забавува организација за да зачувате простор и да ја задржите вашата куќа уредни.ПЕРЕЊЕ ПРЕДЛОГ : ве Молиме забележете дека не се чисти на перење кошница со машина за перење.Рака мие е дозволено.Сува тоа е нормално.Голем бебе соба за Складирање Кошница за Laundry Tired на изработка на играчки/tools/облека/..се надвор од местото?Досадно да ги организираат повторно и повторно, кога ги стави надвор?Обидете се оваа минимализам кошница забавува, лесно да ги организирате вашите облека работи, ги зачувате вашите организирање на време и енергија. : ) Specification Material : ● Висок Квалитет на Оксфорд Ткаенина● ЈП Обложување Поставата● Трајни Alumium handle Dimension : 12.6" x 11" x 22.7" (L x W x H)Пакет, Вклучувајќи : 1 x Перење Забавува Basket YOLOGO има за цел дизајнирање на разни живописни модели расклопна кошница за алишта, врз основа на неговата целосна функција & врвен квалитет.Можете да најдете многу повеќе смешно, но практични попречува во YOLOGO.Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, може да се убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, итн.Топло Совети : ● ве Молиме имајте предвид дека машината за перење не е дозволено.Рака мие само.● YOLOGO цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.

Декларирани својства

Најдобри предлози