.

.

Дванаесет Соѕвездија 01 Количка за Складирање на Коцка Кошница за Отпадоци за Расадник Playroom Плакарот Домашна Организација 19.3x11.8x15.9 во

Дванаесет Соѕвездија 01 Количка за Складирање на Коцка Кошница за Отпадоци за Расадник Playroom Плакарот Домашна Организација 19.3x11.8x15.9

Мислење на купувачите:

DEN 767.52
Износ
Залиха

Печати на враќање превозот етикета.Димензии : 19.Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Печати на враќање превозот етикета.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Димензии : 19.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.9 во / 49x30x40.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Тежина : 650g.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Мултифункционален : Овој плоштад перење кошница, исто така може да биде складирање кутија дома,што се користи за чување на разни украси, занаети,детски играчки, списанија и други предмети.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тежина : 650g.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози