.

.

MIER Мажите Долг Ракав Поло Маици Редовни-одговара Памук Голф Кошула Ултра-Меки Мода Обичните Collared Маици

MIER Мажите Долг Ракав Поло Маици Редовни-одговара Памук Голф Кошула Ултра-Меки Мода Обичните Collared Маици

Мислење на купувачите:

DEN 815.76
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex, Удобен и Дише.Копче затворање.Машина За Миење.MIER мажите долг ракав поло маици се изработени од одлични мека памучна мешавина ткаенина карактеристики лесни, висок еластичен, и дише, одржување сте исклучително удобно во секој момент.Одлични перформанси го прави целосно ги задоволуваат дневните потреби, отпор да бледнее, pilling и намалување, навремено слободни.Можете да се движат слободно, а не тесно, се протега, без губење форма за мобилност и сигурен стил.Класичен V деколте, дизајн натпревар 3-копче од иста боја пред затворање, подели полите дизајн за да се зголеми убавината смисла на линија, 2 копчето прилагодливи ракави направи тоа многу формални во бизнисот.Тоа ќе биде суштински гардероба главен за господа.Модни елементи и класични стилови обезбеди модерен урбан стил.Чисти линии и редовно се вклопуваат се наменети за деловни или на повик.MIER класичен поло кошула е разноврсна за патување да работат во градот или земајќи ги во место и звуци на природата на вашиот ден.Доверлив Бренд, MIER континуирано иновирање и подобрување дизајн, посветени на подобро корисничко искуство, можете да уживате во 100% сигурни шопинг.Изберете MIER и да уживате во удобен и пријатен начин на живот.Ако сте во потрага за поло маица погодна за двете бизнис и неформални, ве молиме изберете оваа MIER удобно поло кошула.Тоа е направен од високо-квалитет на памучна ткаенина карактеристики исклучително мека и високо еластична.Тоа е издржлив и навремено слободни, долгорочна употреба на перење не се намали.Кожата-friendly и одлични breathability што ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно во секое време.Стави тоа во вашата гардероба, а потоа може да се каже збогум на проблеми на изборот на врвот секое време, бидејќи ќе биде прво да се размислува за тоа!.

Декларирани својства

Најдобри предлози