.

.

WXL Ратан Десктоп Складирање Кошница Врба Ткаени Складирање Сина Бамбус, Ратан Кошница Ткаени Валкана Облека Кошница Завршувањето (Боја : C, Големина : 50X35X35CM)

WXL Ратан Десктоп Складирање Кошница Врба Ткаени Складирање Сина Бамбус, Ратан Кошница Ткаени Валкана Облека Кошница Завршувањето

Мислење на купувачите:

DEN 3788.40
Износ
Залиха

Брод време е 1-3 дена'P.Чување и прикажување : запази големи количини на овошје, зеленчук или други предмети, додека, исто така, изработка на производ или производи лесно да погледнете и одберете.Капацитет на складирање : кошница систем обезбедува доволно простор за складирање; може лесно да се носат тежина кога се целосно вчитани.Разноврсна : совршен дом за складирање решение кое можат да се сместат предмети со различни големини; може да се користи во кујни, бањи, соби за непушачи, гаражи, провизии соби, итн.Складирање, постојано менување на модата, мулти-функционални, стилски, убава, мулти-функционална, практична стил.цврсти и издржливи, голем простор.

Декларирани својства

Најдобри предлози