.

.

Cheung е 4606 4 Метал Складирање Кошница Скала, Браун

Cheung е 4606 4 Метал Складирање Кошница Скала, Браун

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

Четири нивоа метал и дрво складирање скала парче.Овој дел вклучува сите дрвена, природно дрво скала и четири вгнездени метална жица кошеви.Се донесе овој прекрасен декор парче со различни функции во вашиот дом или канцелариски простор за да се прикаже, продавница и многу повеќе.Мерења : H : 73.25 x L : 23.75" x D : 8.5".Обезбеди најдобар подарок за пријателите и семејството со оваа точка е совршена комбинација на стил и функционалност.Ова парче е целосно двете рачно изработени и рачно направена и како резултат помали варијации може да бидат присутни.Корисно од разни причини, нивоа стои се одлични за и на отворено и во затворен простор.Екранот и зачувајте ги вашите омилени станици, да ги користите за да покажат стока или нека се одржи секојдневните предмети, во зависност од причина, Cheung е линија на нивоа стои има различни дизајни добро прилагодени за секоја животна средина.

Декларирани својства

Најдобри предлози