.

.

LORVIES Апстрактни Геометриски Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Апстрактни Геометриски Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

Мислење на купувачите:

DEN 119.76
Износ
Залиха

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm /укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози