.

.

48/1200mm Прилагодливи Рака Ласерски Водич Прирачник Плочка Машина Машина за Сечење

48/1200mm Прилагодливи Рака Ласерски Водич Прирачник Плочка Машина Машина за Сечење

Мислење на купувачите:

DEN 3758.40
Износ
Залиха

Состојба : Нова.Тип : Тешки плочка машина рачно.Max.Сечење Дебелина : 6~15mm (0.24~0.6 инчен).Сечење Агол:0-45 степен.Материјал : Челик.Ова е погоден за сечење на камен материјали вклучувајќи го и нормално подни плочки, полиран плочки, vitrified плочки, керамички плочки, порцелански плочки, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози