.

.

Работи Armband за iPhone 11 Про Max X XR XS 8 7 6 6s Плус, Галакси S10 S9 S8 Плус, Имајте на ум 9/8/5/4,Google Пиксели 3/2 XL, Сензор за Отпечатоци Пристап Поддржан и Пот-Доказ (Розова, L)

Работи Armband за iPhone 11 Про Max X XR XS 8 7 6 6s Плус, Галакси S10 S9 S8 Плус, Имајте на ум 9/8/5/4,Google Пиксели 3/2 XL, Сензор

Мислење на купувачите:

DEN 191.76
Износ
Залиха

Флексибилни и Удобно подвижните еластична лента е направен од висока густина се водат Lycra дека ќе се прошири и договорот лесно да ги собере различни рака големини, обезбедување на што поголема флексибилност со удобно fitment!Со потење џебови изграден во рака, на вашата кожа и сега може да здив слободно!Нема повеќе испотени раце или лизгава ремени!Безбедна и Разноврсна Својата обезбедени вграден скриени клуч и кредитна картичка во држачот е совршен за мали копче и кредитна картичка.Се кандидира на дожд или пот тешко во салата знаејќи го вашиот телефон е заштитена.Спортски armband е грижете се-слободни.Екстра ткаенина слој прави armband пот отпор кога правите тренингот активност.Вграден-во клучните џеб и ситни размавта за earbuds. (Не за Submerging/Пливање).Никогаш не ќе мора да се грижите за носење ги во вашиот џеб или ги губи за време на вашиот тренингот!Безбедност Рефлексија За вашата безбедност, ние инкорпорирано thickest рефлексивни граници, да се обезбеди најголем одраз за ваша безбедност кога работи во услови на слаба светлина, како што се рано наутро и доцна навечер, кога видливоста е намалена.

Декларирани својства

Најдобри предлози