.

.

Галакси S8+/S9+/S10+/S20+ Armband,RUNBACH Sweatproof Работи Вежба Салата Торба со Клуч на Носителот и Картичка Слот за Samsung Galaxy Телефони(Розева)

Галакси S8+/S9+/S10+/S20+ Armband,RUNBACH Sweatproof Работи Вежба Салата Торба со Клуч на Носителот и Картичка Слот за Samsung Galaxy

Мислење на купувачите:

DEN 794.40
Износ
Залиха

Специјално Дизајниран за Вас : Ова Armband е специјално дизајниран за Samsung Галакси S20 Плус/S10 Плус/S9 Плус/S8 Плус,доволно голема дури и ќе се стави на вашиот Телефон со заштитни случај во тоа.Нудење на цел екран заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, на екранот на допир и џек за слушалки.Ако Поради некоја причина Не Сте Целосно задоволни со овој Armband, Само да се Врати Или да Го Замени.Кожата-Пријателски : Направен од високо-квалитетен водоотпорен Lycra ткаенина, мека, се водат,лесни, sweatproof.Премиум ткаенина е супер да се сфати и тоа нема да падне на вашата рака, дури и за време на интензивно вежбање.Се вклопат за Повеќето Грб : Оваа Работи Armband е Изграден во две регулирање на неговото место да се направи armband прилагодливи целосно и доволно за да ги собере сите мали и поголеми раце од 9"(23cm) да 14"(36cm), со екстра Продолжување на рака , се овозможува понатамошно издолжување на 8.85 инчи (22.5 cm) ако е потребно.Дополнителни Карактеристики : водоотпорен дизајн штити од вода и пот.Вграден-во клучните џеб и картичка џеб.Приклучок за слушалки и полначот cutouts овозможи директен пристап до телефон преку armband.Рефлексивни мрачно arounded за безбедно да работи во услови на слаба светлина.Квалитетот Ветување : Ние се грижиме за нашите клиенти и ние само се обезбеди најдобрите квалитетни спортски пливање.Даваме доживотна гаранција и Бесплатна Услуга.Speciallly наменета за Samsung Галакси S20 Плус/S10 Плус/S9 Плус/S8 Плус со тенок случај на тоа доаѓа со RUNBACH живот замена Гаранција.Со премиум neoprene материјал,тоа нема да падне вашата рака за време на интензивно вежбање,исто така, може да издржи до најтешките на вежбање и маратони.Се тоа за себе или како одличен подарок за некој во вашиот живот,Ќе најдете вежба толку неверојатно ДОПОЛНИТЕЛНИ ВРЕДНОСТИ отпорен на Вода и пот отпорни на цел екран заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, на екранот на допир, Изградена во две регулирање на слотови и еден дополнителен Продолжување на рака да се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО РАЦЕ Слушалки и полначот cutouts овозможи директен пристап до телефон преку armband Рефлексивни граници за безбедно да работи во услови на слаба светлина Својата безбедни вграден скриени клуч на носителот е совршен за куќа или автомобил копчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози