.

.

ZGHONG Кутре Пенкало, Свитлива Метал Милениче Вежба Playpen, Панели за Куче, 16 Панели Куче Ограда Отворено, Свитлива Бариера со Врата, за Кучиња, Мачки или Мали Животни, 31.5 W

ZGHONG Кутре Пенкало, Свитлива Метал Милениче Вежба Playpen, Панели за Куче, 16 Панели Куче Ограда Отворено, Свитлива Бариера со

Мислење на купувачите:

DEN 6479.76
Износ
Залиха

Квалитетот на нашето домашно милениче playpen изградени со едноставна монтажа инструкции ќе се постави во минути.Тоа е лесно да се постави без потребни алатки.Има мир на умот да го содржи вашето домашно милениче во комплет. 16 пенкало панели се создаде голема област за домашни миленици да се игра.Кучето playpen се свитка надолу дизајн го прави идеален за патување и кампување.Гравитацијата Автоматско Заклучување на Вратата на Уредот, да се спречи куче грешки од туркање на вратата брава.Дизајниран со Железни цевки и задебелена работ цевка, тоа е постабилен против колапс.Мазна круг работ дизајн обезбедува домашно милениче безбедност.Лесен За инсталација : Ова куче playpen е мора да има за секој куче љубовници.Откако ќе завршиш, миленичиња playpen брзо паѓаат за практично складирање и лесно да се носат.Оваа тешка должност милениче ограда се направени од издржлив железо метални жици, трае долго време се користи.Нашите кутре playpen assembles и се сведува брзо што е многу важно, како што не сакате да се трошат тони на време, додека ужива во слободно време.Спречување на Бегство и Колапс : Отворено куче ограда е одличен вршител на должноста.Боја : Black Material : Metal Dimension за Секој Панел : 31.Вежба пенкало функционира одлично како кутре playpen или како простор за вежбање, за не-качување мали животни вклучувајќи Зајаци, Патки, Желки & Гвинеја Свињи и така натаму.Можете да го поставите во различни форми, како на пример на плоштад, octagon, правоаголник како куче игра пенкала за средни кучиња.6"(Wx Hx Thickness)Вратата Големина : 18 x 20"(Hx W)Тежина : 66.Дури и divider ограда со додавање или отстранување на таблите за да одговараат на она што просторот ќе се користи, отворен или затворен. 24 инчи екстра високи за да се спречи бегство, погоден за големи кучиња.Свитка Надолу Дизајн : Нашата кутре playpen лесно да се постави и не се потребни алатки.Одлично за внатрешна или надворешна употреба.Ако вашето домашно милениче е убаво скокач, тогаш навистина треба здрав куче ограда за да се заштитат од тропа надолу.Издржливи огради се идеални за внатрешна или надворешна употреба.Повеќе Облик Конфигурации : 16 панел 24-инчен отворено куче огради милениче playpen е интерактивна и се прошири кутре playpen.Секоја две парчиња на огради се поврзани со метал земјата прачки, која е едноставен и лесен за инсталација и расклопување.14 lb The најдобар избор за внатрешна и outdoor This ограда е направен од здрав тешки-должност рѓа-доказ метал, кој може да ја подобри трајност и го продолжи работниот век.Можете да поврзете повеќе милениче playpen заедно да се покрие поголема површина.

Декларирани својства

Најдобри предлози