.

.

ИБЕ Научни PST-51 Виси Pipette Стои со Левата Страна Додатен Локација, 9-3/4 Должина x 2-1/2 Ширина x 2-1/2 во Височина, Акрилик, 4 Место

ИБЕ Научни PST-51 Виси Pipette Стои со Левата Страна Додатен Локација, 9-3/4 Должина x 2-1/2 Ширина x 2-1/2 во Височина, Акрилик,

Мислење на купувачите:

DEN 1033.68
Износ
Залиха

4 Место pipette стои со левата страна додатен локација.На флуоресцентни портокалова боја ќе додадете боја на вашиот лабораторија.Направени од издржлив 1/4" фрлија акрилик.Лесно да се закачите на ѕидот на вашиот fume хауба, или кое било друго погодно место со помош на моќен двострано лента.Мерки 9-3/4" должина со 2-1/2" ширина од 2-1/2" висина.ИБЕ PST-51 се четири (4) место pipette носители со дополнително место за механички pipette додатен.Овие pipette полици се изградени на трајни 1/4" фрлија акрилик со години на сигурни користите, и флуоресцентни портокалова боја ќе додадете боја на вашиот лабораторија.PST-51 единици лесно да се закачите на ѕидот на вашиот fume хауба, или кое било друго погодно место со помош на моќен двострано лента.PST-51 се ориентиран како што тие може да бидат поставени на десната или левата страна на вашиот fume худ.Додека гледа директно во PST-5, има pipette полнење на левата страна.Мерки 9-3/4" должина со 2-1/2" ширина од 2-1/2" висина.

Декларирани својства

Најдобри предлози