.

.

ZUER 20 Парчиња Метал Бар Игли, 15/20/45 MM Brooch Затворач Pin, се Користи за Накит, Ракотворби, Шиењето Занаети, Што Corsages, Име Ознаки, Значка Носители, Облека, Сребро.

ZUER 20 Парчиња Метал Бар Игли, 15/20/45 MM Brooch Затворач Pin, се Користи за Накит, Ракотворби, Шиењето Занаети, Што Corsages,

Мислење на купувачите:

DEN 86.16
Износ
Залиха

1.Материјал : Метал бар иглички се направени на квалитетот челик, кои можат да бидат залепени со орнаменти или само се применува преку дупка, доста удобен за да бидат фиксни. 2.Употреба : Brooch затворач pin е погодна за DIY дизајни како што се прави corsages, jewelries на облека или brooch за играчки. 3.Примена : Метал бар игли се одлични за шапки, капи, облека, кошули, пакети и палта, итн. 4.Пакет : Постојат 20 компјутери сребро brooch затворач pin во секој пакет, вклучувајќи ги и 5 парчиња од 15 mm игли, 10 компјутери од 20 mm иглички и 5 парчиња од 45 mm иглички. 5.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози