.

.

Rodipu Clear LCD Дисплеј Полесно Пренослив на Квалитетот на Водата Тестер, Прецизен Дигитален Квалитет на Вода Тестер, за Извори на Вода Аквариуми

Rodipu Clear LCD Дисплеј Полесно Пренослив на Квалитетот на Водата Тестер, Прецизен Дигитален Квалитет на Вода Тестер, за Извори

Мислење на купувачите:

DEN 268.56
Износ
Залиха

Погоден за извори на вода, аквариуми, хидропоника, бањи, базени и други водни системи.Лесен и пренослив дизајн, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Clear LCD екран, лесно може да се прочитаат прикажана вредност.Автоматска калибрација функција : 3 точка(6.86).Високо ефикасна и точна поради напредната микропроцесори технологија.Функција : Погоден за извори на вода, аквариуми, хидропоника, бањи, базени и други водни системи.Clear LCD екран, лесно може да се прочитаат прикажана вредност.Високо ефикасна и точна поради напредната микропроцесори технологија.Лесен и пренослив дизајн, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Автоматска калибрација функција : 3 точка(6.86) .Speciation : Материјал : АБС Боја : Сина Батерија : 2pc 1.5 V LR44 копчето батеријата(Не се вклучени) Опсег : 0.00-14.00 p H Резолуција : 0.01 p H Калибрација : 3 точка(6.86) Точност : +-0.1 p H Големина на : 15.5*3*1.6 cm / 6.10*1.18*0.63 инч (Прибл.) Пакет листа : 1 * Вода p H Метар(Батерија, не се вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози