.

.

litthb рачен Пеглање Машина, Мали Електрични Железо, Едноставна Операција, Независни Резервоарот за Вода, Погоден за Различни Ткаенини, Погоден за Семејството или Пат

litthb рачен Пеглање Машина, Мали Електрични Железо, Едноставна Операција, Независни Резервоарот за Вода, Погоден за Различни Ткаенини,

Мислење на купувачите:

DEN 866.40
Износ
Залиха

*ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Едно-копче операција, понудата проштална да се досадни, лоша работа, лесно можете да започнете, погоден за различни ткаенини, нека облека сјај. *ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ : 800 W облека пеглање машина брзо се загрева на магла, а брчките, каде и да одат, тоа е суспендиран надвор, а тоа е навистина брзо да се грижи за секојдневно патување облека. *ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ ПРИТИСОК ШПОРЕТ : Вграден-во со висока температура, притисок шпорет, висока ефикасност и висока ефикасност, брзо, им овозможува на пареа за да целосно вртат и континуирано топлина, и за греење, го промовира брзото формирање на пареа во 20-годишна возраст. *МАТЕРИЈАЛ : панел на облека пеглање машина е направен од високо-густина алуминиум.По казна sandblasting и оксидација третман, површината на пеглање панел е како нежни и мазни како на кожата и облеката се заштитени во деталите. *СОВРШЕНА ПО-ПРОДАЖБАТА на:Ние ви обезбеди со 3-месечен гарантен.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.Оваа пеглање шупливи материјал е мала и едноставна, со независна резервоарот за вода, погодно за вода промена, висока температура навремено отстранување, едно-копче за ракување, погодна за бизнис патување.Име на производ : пеглање machine Color Категорија : White Product материјал : plastic Water капацитет на резервоар : 60ml Rated напон : 220 VRated моќ : 800 WProduct големина : 250mm / 9.84 во * 79.5 mm / 3.13 во * 43mm / 1.69 in Product тежина : 550g Packing информации : машина за пеглање * 1 If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот услуга по продажбата тим, ние нудиме 3-месечна гаранција за квалитет.забелешка : Ако струјата не одговара, ве молиме опремување на вашиот сопствен напон конвертор.Големината е мерени рачно, не може да биде грешка од 0 до 2 cm, што е нормално.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларирани својства

Најдобри предлози