.

.

HJZHBSX Перење Кошница Количка,Комерцијални Перење Количка, Големи Домаќинство Коли со Нерѓосувачки Челик Рамка & Платно Торба, Висок Капацитет

HJZHBSX Перење Кошница Количка,Комерцијални Перење Количка, Големи Домаќинство Коли со Нерѓосувачки Челик Рамка & Платно Торба, Висок

Мислење на купувачите:

DEN 6671.52
Износ
Залиха

- Материјал : не 'Рѓосувачки челик+ Оксфорд ткаенина торба, дебели Оксфорд ткаенина,' рѓа и корозија, силно оптоварување капацитет на носивост, едноставен изглед, кој се одвојува. - Универзална Тркала : Молчи, не се лизга, носат-отпорни, отпорни, лесно да се движите и оптоварување на возилото, работат повеќе напор. Големина на : 91×56×90cm; ве Молиме погледнете го димензија цртање за детални димензии. - Мулти-цел за Употреба : Тркалање количка Идеален за Хотел индустрија, транспорт материјали.Перење сортирање, домашна работа чистење и други значења. - Пред-продажба Гаранција : имаме добар по продажба на тимот да услуга за вас.Со цел да се заштитат интересите на своите клиенти, ако не сте задоволни со производи, ние ќе рефундирање на дека.Ни e-mail!.Ова е мулти-цел количка која е одлична за многу задачи.Тоа ќе работи совршено во вашиот дом како што перење количка или за сите други потреби кои што би можеле да имаат.Бизнис, ќе љубов оваа количка, како што е корисно за хотели и ресторани, салони, магацини, продавници, и гаражи!Торба е безбедно поврзан со количка, а исто така да бидат лесно да се отстрани за празнење.На перење или кеса ѓубре е направен од солза-отпорни, водоотпорен материјал кој е лесен за чистење, така што дури и влажна текстил или отпадот може да се транспортира лесно.●Производ parameters Product име : Хотел лен car Material : Нерѓосувачки челик+оксфорд ткаенина● карактеристики на Производот : 1. Торба : Вклучени за ставање валканите алишта, или може да служи како торба за вашиот ѓубре количка.Вклучува ѓубре капак за да ги содржат сите отпад и мирисот од излегување, ако се користи како корпата за ѓубре.2. Тешки : Цврсти и издржливи дизајн кој е.Иако тешка должност, лесни количка на тркала за лесен за маневрирање низ вашиот дом или канцеларија.● Пакетот Вклучува : домашна работа количка x 1● Забелешка : 1. Прирачник за мерење,производ големина и физички може да постојат 3 ~ 5 cm грешка.2. Производи се направени во вид,но поради светлина,опрема,снимање агол и решавање на компјутер,добил физички и фотографии можат да бидат различни,во вид преовладува.

Декларирани својства

Најдобри предлози