.

.

Сад Патриотски Орел Со Американското Знаме Кружни Забавува Круг Кошница За Алишта Забавува, Со Трајни Рачка, Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Количка За Перење Склад?

Сад Патриотски Орел Со Американското Знаме Кружни Забавува Круг Кошница За Алишта Забавува, Со Трајни Рачка, Водоотпорен Оксфорд

Мислење на купувачите:

DEN 382.80
Износ
Залиха

Производ Перформанси : Користиме Високо Квалитетни Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Безбеден И Еколошки, Силни И Издржливи, Внатрешниот Слој Е Водоотпорен, Може Да Се Задржи Внатре Чиста И Сува.Големина На : S : 16.5"(H) X 13.8"(Д), M : 19.6"(H) X 15.7"(D) Две Големини За Да Го Изберете, Можете Да Изберете Идеална Големина.Додаток Структура : Single-Layer Ткаенина, Две Рачки На Двете Страни, Комфорни И Издржливи, Торба Устата Има Јп За Поддршка На Лента, Може Да Стојат Подобро.Мулти-Цел : Кружни Забавува Има Голем Простор За Чување Облека, Играчки, Книга, Крпи, Ќебе, Итн, Идеален За За Кујна, Дневна Соба, Купатило,Игра Соба,Автомобил,Плакарот!Може Да Биде Укината За Да Зачувате Простор Кога Не Е Во Употреба.Оркестарот И Лесно Да Се Чисти : Стилски Придружник Кој Им Помага На Вашиот Дом Остане Хаос-Free & Прекрасен.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Ладна Вода, Не Кајгана, Да Бидат Издржливи.Сад Патриотски Орел Со Американското Знаме Кружни Забавува Имаат Долги Рачки,Ќе Можат Да Носат Перење Лесно И Без Кавга И Им Овозможува На Кружни Попречи Да Застане Исправен Дури И Кога Е Празна.На Кружни Забавува Обезбедува Привлечни И Лесни Решение За Многу Складирање Потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози