.

.

Тигар Ленти Водоотпорен Перење Кошница Голема Складирање Кошница со Рачки, Модерни Декоративни Кошница за Дневна Соба

Тигар Ленти Водоотпорен Перење Кошница Голема Складирање Кошница со Рачки, Модерни Декоративни Кошница за Дневна Соба

Мислење на купувачите:

DEN 1007.52
Износ
Залиха

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА : Правоаголник, Направени од 300 D Оксфорд ткаенина и ПВЦ.Облеката попречи е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.ПРОСТРАНА : На перење кошница мерки околу 15.9x11.8x19.3/40.5x30x49cm (L x W x H), значи може да се одржи со сите нив.Во склопот продавница големи купови на валканите алишта во нашите високи кошница за облека.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : Тоа е една прекрасна играчка организаторот за момчиња, девојки, лесно да се совпаѓаат со вашето бебе соба соба тема, и голем подарок за роденден, housewarming, денот на благодарноста, Божиќ.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : За перење забавува усвои расклопна дизајн, опремени со рачки.Тоа е лесен и пренослив за користење, чување, и да се пресели во склопот.ФУНКЦИОНАЛНА ПЕРЕЊЕ КОШНИЦА : На перење кошница доаѓа со атрактивна боја шема и прекрасни модели да понуди стилски естетика за лесна координирање со домашна décor.Одлична за бебе соба, детската соба, playroom, занает соба, бања, кујна и плакарот организација итн.Без разлика дали тоа е време да се спакуваат далеку вашата зимска облека или конечно да се исчисти назад плакарот, Ние нуди голем избор на складишни кошеви.Наоѓање на совршен кошница, кофа, отпадоци, или кутија за да одговара на вашите потреби и организирање дома веќе не е достапна на збунетост и беспомошност.Се грижи за вашиот секојдневен складирање потреби, додека одржување на вашиот дом организиран со функционална кутии за складирање на различни patern дизајни дека нема да ум има околу.

Декларирани својства

Најдобри предлози