.

.

50l Големи Перење Кошница Мексиканската Черепот Круг Туника Валкани Џеб Количка за Перење Забавува за Складирање Торба За Домашна Канцеларија Играчка Организатор ?

50l Големи Перење Кошница Мексиканската Черепот Круг Туника Валкани Џеб Количка за Перење Забавува за Складирање Торба За Домашна

Мислење на купувачите:

DEN 815.76
Износ
Залиха

Оваа Персоналните И Стилски Перење Кошница Е Мора Да Има За Вашиот Топол Дом!Мулти-Цел Перење Кошница : 1.Повеќе Намени : На Перење Кошница Торба Е Погоден За Дом, Канцеларија, Бебе Соба, Спална Соба, Бања, Wc, Провизии, Перална, Колеџ Ученичкиот Дом, Како И Облека, Торби Или Складирање Торба За Валкана Облека, И Шопинг Кеси За Сите Видови На Дребулии.Пакет Содржина : 1 X Перење Кошница.6 Inch(Diameter X High),Погоден За Повеќето Ситуации Употреба, 50l Големи Складирање Кошница Капацитет Да Собере Целото Семејство Е Перење Или Како Складирање Корпа За Бебе Деца Играчки, Валканите Алишта, Јоргани, Листови, Крпи, Чорапи, долна облека И Така Натаму.Погодна За Жени, Мажи, Девојки, Момчиња, Деца, Деца, Млади, Тинејџери, Студентот.Уникатен Печати Шема : Комбинирање На Убавина И Практичност, Персоналните Сопствени Дизајн Го Прави Вашиот Перење Забавува Уникатен, Која Додава Боја И Забавно Да Се Досадна Соба, Добредојдовте На Нашата Продавница Да Изберете Она Што Ви Се Љубовта.Answer : ___________________________ Note : Печатени Надвор Од Перење Кошница, Внатрешноста Е Црна И Unprinted.Додавање На Јп Одбор На Дното Направи Складирање Кошница Само-Стои Да Се Задржи Внатре Чиста И Сува.Тоа Може Да Ви Помогне Да Заштедите На Простор И Ви Излезе На Неуредна Средина.Погодни Се Справува Со Врвот Се Справува Направи Лесно Да Се Носат И Се Движи Насекаде, Кој Е Совршен Избор За Патување Или Семејството За Складирање.Големина : 12.Торба Устата Има Зрак Устата Дизајн, Која Може Да Биде Многу Dustproof.Расклопна Кога Не Е Во Употреба, Можете Брзо Да Се Свитка Перење Кошница Во Рамна Државата За Складирање.Материјал : Перење Попречува Се Направени Од Оксфорд Ткаенина Со Јп Слој Внатрешен, Што За Да Се Постигне Ефект На Лесни, Водоотпорни, Лесно Да Се Исуши, И Издржливи.Перење Кошница Димензија : Перење Забавува Постојат Две Големини : 14 X19 Inch(Diameter X High),16.Најдобар Подарок За Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Роденден, Денот на Вљубените.Тие Се Направи Една Прекрасна, Но И Практичен Подарок За Пријателите И Семејството За Родендени, Свадби, Бебето Тушеви, Housewarmings, Или Било Кој Друг Подарок-Давајќи Им Прилика!.Материјал : Водоотпорен Оксфорд Ткаенина (Полиестер Ткаенини).

Декларирани својства

Најдобри предлози