.

.

Водоотпорен Перење Кошница Голема Расклопна Перење Забавува Со Рачка 4 Монтажни Род, Златна Круна Кралица Пурпурна Позадина Спална Соба За Складирање Корпа За Обл?

Водоотпорен Перење Кошница Голема Расклопна Перење Забавува Со Рачка 4 Монтажни Род, Златна Круна Кралица Пурпурна Позадина Спална

Мислење на купувачите:

DEN 911.52
Износ
Залиха

Ако ви се допаѓа,да Не го пропуштите.9, Околу 60 L.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.Лесен за употреба и да се зачува простор.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.Двоен Анти-Падот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот дома, бања, спална соба, итн.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Се уште се загрижени за хаос во собата, нема место да се стави валкана облека, и нема место за чување на детски играчки?Нашите перење кошница е голем choice Features : Расклопна дизајн : Погоден за патување или дома чување.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Како што се Облека за Складирање, Бебе Работи за Отпадоци, Деца Играчка Складирање, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.9, Околу 60 L.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.), Децата Играчки, Итн.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Лесно продавница кога не е во употреба.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.Исто Така, Оваа Складирање За Отпадоци Е Многу Лесен И Лесно Да Се Носат Кога Патувате, Ќе Downstairs.Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Голем капацитет : 19.

Декларирани својства

Најдобри предлози