.

.

Artera Плитки Плетен Складирање Кошница - Медиум Ткаени Seagrass Кошници со Дрвени Рачки за Бања, Кујна Провизии Организирање, Совршена како Фиоки, 15 x 10.6 x 5,3 (2, M)

Artera Плитки Плетен Складирање Кошница - Медиум Ткаени Seagrass Кошници со Дрвени Рачки за Бања, Кујна Провизии Организирање, Совршена

Мислење на купувачите:

DEN 789.84
Износ
Залиха

Природни Seagrass, Дрвени Рачки.Рачно изработени во Виетнам.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ И ВИСОК КВАЛИТЕТ.Ar Tera Природни Кошеви се увезуваат, Направени во Виетнам, 100% рачно изработени од Одржливо Одгледува Seagrass од страна на вешти Виетнамски занаетчии за да се обезбеди години на издржливост и долготрајност.ФУНКЦИОНАЛНА Употреба во бања, спална соба, плакар, перална, нови простории, гаражи, хоби и занает соба, home office, mudroom и entryways;.ДЕКОРАТИВНИ КОШНИЦИ : Донесе органски стил крајбрежни шарм во вашиот дом!Тие се направени од страна на природата круг буци ткаат seagrass кошници со рачки обезбеди извонредна топлина и текстура на секој простор.Направена од страна на фино плетени seagrass, овие корисна и око-фаќање на кошници се освојат дополнителни поени за да биде организациска алатка.ПРЕНОСНИ : Дрвени рачки се направи тоа практично да се повлече овие исклучување на полица, надвор од кабинетите и фиоки, или секаде каде што ќе ги продавница; На цврсти рачки направи овие идеален за горните полици, може да се користат рачки да ги повлече надолу; Тие се лесно да го зграби и превоз до кујната countertops, острови или табели; се Користи на повеќе кутии заедно за да се создаде клиент организација систем кој ќе работи за вас; Држи предмети на организиран и лесно да се најде.ДИМЕНЗИИ И ИЗВЕСТУВАЊЕ.Внимателно проверете ја големината ( 15"" x 10.6"" x 5,3"").Ве молиме љубезно се направи надоместоци за мали варијации се должи на рачно изработени природа на овие производи.Само користење на влажна крпа и го избрише тоа нежно за чистење.Овие плетен кошница доаѓа во 3 големини.Обезбедување разновиден складирање, овие кошница може да се користи во различни ситуации, како што складирање на облека во спалната соба, чување на козметички производи во бања, чување на документи во канцеларија, чување на овошје и зеленчук во кујната, и повеќе.Направени од Seagrass : Seagrass одгледува во густа солена вода ливади.Seagrass Плетен е тенка и флексибилна, и форми тесна ткаат.Нејзините многу издржливи, и создава селски плажа-колиба-boho се чувствуваат.Издржливи Рамка : Дизајниран со метални жици под за поддршка на потешки предмети.Напомена : . ▸ Постои тревни/сено мирис кога ќе се отпакува нив.Ако не ви се допаѓа мирисот, ве молиме да му се овозможи да биде емитувана надвор за неколку дена. ▸ Само употреба на влажна крпа и го избрише тоа нежно за чистење.

Декларирани својства

Најдобри предлози