.

.

LAZEN Музика Елементи на Моделот Виси Перење Торба 1 Buc Трајни Складирање Торба со 2 Вратата Куки и 2 ПВЦ Леплива Кука Простор за Заштеда на енергија

LAZEN Музика Елементи на Моделот Виси Перење Торба 1 Buc Трајни Складирање Торба со 2 Вратата Куки и 2 ПВЦ Леплива Кука Простор за

Мислење на купувачите:

DEN 287.52
Износ
Залиха

Материјал : 420d Оксфорд Ткаенина, Едно Парче.Големина : 29.5 * 20 Инчи / 75 * 50.8 CM.Карактеристики : Ова Перење Торба Има Тркалезна Џеб на Врвот, Погодно да се Стави Предмети Во, на Дното Патент Дизајн на задната Страна, Го Прави Лесно да се Излее Предмети.Функција : Може да Се Закачи на Вратата, Бања, Дневна Соба, Спална соба, Погодно за Чување на Валкана Облека, Крпи, Играчки, Итн.Секоја Торба за Перење се изведува со 2 Вратата Куки и 2 ПВЦ Леплива Куки, да се Зголеми Цврстина, Стап Леплива Кука на Ѕидот за 24 Часа Пред да Виси на Објектот.Ова е Перење Торба е Лесен и Зема Нема Простор, Може да Биде Укината Слободно кога Не е во Употреба, и Шиење Засилен Линија на Суспензија е Цврсти и Издржливи, Можат да Бидат Закачени на Вратата или Ѕид, Погоден за Домашни, Училиште и ученичкиот Дом, Хотел Итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози