.

.

Перење Кошница со Јаже се Справи,Daisy Цвеќиња Светло Сина Позадина Играчки и Облека Организација Расклопна Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загра

Перење Кошница со Јаже се Справи,Daisy Цвеќиња Светло Сина Позадина Играчки и Облека Организација Расклопна Перење Забавува Вграден

Мислење на купувачите:

DEN 839.52
Износ
Залиха

"Материјал" : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен.Добро изградена конструкција се протега на долговечноста на кошница, супер лесни на попречи го прави лесен за транспорт и назад до laundromat. "ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Димензија" : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm.се вклопат во тесен простор како соба агол.Особено за dorm соба, колеџ дома продавница.На количка за перење кошница е лесно да се носат околу кога сте надвор за патување/shopping/пикник и, исто така, заземаат мал простор кога не е во употреба. "НЕ КОЛАБИРА ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА СО МОНТАЖНИ ПРАЧКИ" На перење кошница може да издржи повеќе стабилни со 4 влакна прачки поддршка и висока густина fiberboard, нема повеќе досадни колабира.Cradles направен од висок квалитет на fiberglass. "ПРАКТИЧНО ДВОЈНО се СПРАВУВА со ":јажето се справува е издржлив и прилагодливи кој го направи перење кошница лесно да се носат.Совршен за перење соба, прошетка во плакарот, ученичкиот дом, спална соба, бања, итн. "Гаранција за квалитет]":Ние нудиме 100% задоволството на клиентите.Ако имате какви било прашања или предлози за Перење кошница, ве молиме да бидат слободни да контакт.Екстра Голем капацитет на перење забавува со капак може да се сместат на валканите алишта на семејството за цела недела.Особено погоден за сообраќаен работник кој нема време да сува облека на седмицата.Исто така, меките-допирање памук се справува направи процесот на спроведување на кошница за алишта не труд, но со задоволство.И така натаму.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен Моден дизајн : Опремени со мека рачка, стилски и удобно, во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, а на дното е задебелена, која е постабилна и издржливи.Погодни за употреба во домовите, канцелариите, универзитет спални, итн.Топло Совети -ве Молам, разберете дека бојата може да отстапува поради разликата на monitor settings. -Ве молиме овозможи за мирис во текот на пакување и испорака, но тоа ќе исчезнат по неколку дена. -Големината е мерена од страна на нашите чиста рака, ќе има 0.3-1.1 во грешка.

Декларирани својства

Најдобри предлози